AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Death in Rome + supporty
Death in Rome + supporty - Warszawa, Hydrozagadka
Beginning: Friday 2019-09-13 19:00
End: Friday 2019-09-13 22:30
Entry fee: 50 zł – 60 zł
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Concert
HydrozagadkaHydrozagadka

Poland
Warszawa
ul. 11 Listopada 22
Klub Hydrozagadka oraz Deerhunter Booking serdecznie zapraszają na koncert niemieckiej grupy neofolkowej Death in Rome. Zespół poza zagraniem znanych wszystkim utworów, zaprezentuje także świeży materiał.

DEATH IN ROME

https://www.deathinrome.lima-city.de/
https://www.facebook.com/DeathInRome/

Summertime Sadness (Lana Del Rey - Cover)
https://youtu.be/VwYrOCB0_To
Wrecking Ball (Miley Cyrus - Cover)
https://youtu.be/wVmrN_NAu-s
Lambada (Kaoma - Cover)
https://youtu.be/Dn_VZCeKjoo

Wyjątkowy projekt grający wyjątkową muzykę. Muzycy specjalizujący się w posępnych i dostojnych coverach znanych utworów. Wyobraź sobie kawałki Rihanny, Michaela Jacksona czy Lany Del Rey w stylistyce Death In June. Nie możliwe? A jednak.

FEHUCLUB [Niemcy] [Neofolk]

Nazwa Fehuclub pochodzi od niemieckiego filmu "Miłość w myślach". Opiera się na prawdziwej tragicznej historii z lat dwudziestych, kiedy dwóch przyjaciół wymyśliło klub Fehu.
Nazywali to klubem samobójców, ponieważ gdy któryś z nich zdradził miłość, zabijają się nawzajem. Ta tragedia miała miejsce w Steglitz. Ale muzyka Fehuclub nie polega na popełnianiu samobójstwa, chodzi bardziej o wszystkie te tragiczne romantyczne wątki miłosne, związane z tą historią.

Muzyka Fehuclub nie zamyka się w wyraźnym jednym gatunku, ale istnieją wpływy z różnych kierunków. To dlatego, że Kan Menes miał tak wiele muzycznych inspiracji. Kiedyś pracował jako muzyk kościelny i miał klasyczne wykształcenie więc jest to mieszanka elementów klasycznych, elementów darkwave i neofolku. Całość występu utrzymana jest w klimacie mistycznej atmosfery.

BY THE SPIRITS [Wrocław, Polska] [Neofolk]

By the Spirits to jednoosobwy projekt z pogranicza folku i neofolku. Oficjalnie został powołany do życie w marciu 2016 na Dolnym Śląsku. Do dziś By the Spirits ma na swoim koncie demo, EP "Branches and Old Bones", album "Mouth of Kalki" nagrany wspólnie ze Skalpami z Drzew, dwa wydawnictwa live i jeden pełny album "We are falling" wydany w czerwcu 2018 roku przez Only the Sun Knows i Urtod Void. Rdzeń By the Spirits stanowi inspirowana szeroko pojętym folkiem muzyka oraz teksty poruszające tematy takie jak związek pomiędzy człowiekiem a naturą, duchowość, miłość czy śmierć.
Podczas swojego krótkiego, jak dotychczas życia, projekt dał ok. 40 koncertów dzieląc scenę z takimi klasykami gatunku jak Death in June, Of the Wand and the Moon, Spiritual Front, występując na kultowych Wrocław Industrial Festival i Castle Party, odpowiedno w 2017 i 2018 roku.

Kiedy: 13.09.2019
Gdzie: Hydrozagadka, Warszawa
Bilety: 50/60 pln za pośrednictwem platformy Going. i w Empikach. https://goingapp.pl/evt/2091100/death-in-rome-hydrozagadka i GoOut https://goout.net/pl/bilety/death-in-rome+fehuclub+by-the-spirits/wqhe/