AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Made In Kalisz Festival 2018
Made In Kalisz Festival 2018 - Kalisz, Pub Urwany Film
Beginning: Saturday 2018-03-17 20:00
End: Saturday 2018-03-17 23:00
Entry fee: ???
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Festival
Place:Poland, Kalisz, Pub Urwany Film (Narutowicza 2a/1)
Festiwal ten ma na celu stworzenie warunków dla młodych muzyków z Kalisza i okolic wykonujących muzykę alternatywną, eksperymentalną i elektroniczną do zaprezentowania się szerszej publiczności na dużej scenie, wywołania w nich chęci do wspólnej rywalizacji, rozwijania muzycznych umiejętności oraz dążenia to tego, by stworzyć muzykę na dobrym poziomie.
Przede wszystkim jednak stworzenie dobrego klimatu do tworzenia muzyki przez młodych ludzi oraz promowanie kaliskiej i okolicznej sceny muzyki eksperymentalnej to główny zamysł Made in Kalisz Festivalu.
Festiwal ma formułę konkursową, a najlepsze zespoły zostaną wyłonione przez publiczność w formie głosowania!
Oprócz artystów z naszego regionu wystąpi także gwiazda wieczoru!
DÜSSELDORF

Festiwal ten jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie w regionie muzyką alternatywną i eksperymentalną oraz na rosnącą liczbę młodych wykonawców, którzy bezskutecznie dobijają się do bram wielu festiwali i koncertów. Festiwal ma umożliwić młodym artystom występ przed szerszą publicznością oraz zintegrować wiele różnych środowisk muzycznych poprzez rywalizację konkursową. Główną nagrodą każdej kolejnej edycji imprezy będzie udział na jesiennej gali Kalisz Ambient Festiwalu. Będzie także nagroda ufundowana przez gwiazdę wieczoru.
Jednak Made in Kalisz Festival to przede wszystkim dobra zabawa!

Strona internetowa festiwalu:
http://madein.kaliszambient.pl/