AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Record Store Day Łódź 2018' Dom/off Piotrkowska + After Party!
Record Store Day Łódź 2018' Dom/off Piotrkowska + After Party! - Lodz, DOM
Beginning: Saturday 2018-04-21 12:00
End: Saturday 2018-04-21 18:00
Entry fee:
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Party
DOM

Poland
Lodz
Piotrkowska 138/140
Miłośnicy Płyt Winylowych:]
Tegoroczna - czwarta łódzka edycja imprezy Record Store Day Łódź > odbędzie się już 21 kwietnia 2017 w Klubie DOM na terenie Off/Piotrkowska 138/140. Record Store Day to propozycja całodziennej imprezy muzycznej łącząca występy DJów i kolekcjonerów muzyki oraz targi muzyczne obejmujące prezentacje wytwórni, sklepów muzycznych a także znany ze wszystkich poprzednich edycji > Vinylowy SWAP.
Obserwujecie na bieżąco nasz profil gdzie pojawiać się będą szczegółowe informacje na temat wystawców RSD, wydawnictw RSD oraz Dj którzy zagrają w tym dniu specjalnie dla Was.
Imprezę kończymy nocnym afterparty w klubie DOM.

Przypominamy o możliwości wystawienia także Waszych egzemplarzy! Zgłoszenia proszę kierować pod ten mail: lodzkagieldafonograficzna@gmail.com
Wystawców prosimy o zamieszczanie pod wydarzeniem ofert ze swoimi perełkami.

"Record Store Day jest międzynarodowym świętem niezrzeszonych sklepów muzycznych oraz wydawców. Pomysł pojawił się w roku 2007 i od swojej pierwszej edycji w roku 2008 w San Francisco gdzie imprezę otworzył występ zespołu Metallica. Record Store Day stał się globalną już imprezą zrzeszającą przeszło 700 niezależnych sklepów płytowych i wydawców w USA, oraz setki jeśli nie tysiące, na całym świecie.
Jest to dzień dla ludzi, którzy tworzą świat niezleżnych sklepów muzycznych - pracowników, klientów, dystrybutorow, DJów oraz artystów aby wspólnie świętować unikalną kulturę Records Store Day i ich szczególną rolę jąką odgrywają w swoich lokalnych społecznościach.
Specjalnie na RSD wydawcy przygotowują setki limitowanych edycji vinyli, CD, kaset MC oraz różnych produktów promocyjnych stworzonych wyłącznie na ten dzień"

Lista wystawców:
- Skylark Records
- Sound Logistic
-
-
-
-
-
-

Serdecznie zapraszamy!
Przeglądajcie i udostępniajcie!
W razie pytań śmiało dzwonić:
796 444 917 / Corti

Market makers:
web.facebook.com/klubDOM
web.facebook.com/SoundLogistic
web.facebook.com/skylark.records
web.facebook.com/RecordStoreDayLodz
web.facebook.com/LodzkaGieldaVinylowa