AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Szepty i Krzyki - koncert w Choszcznie
Artist:

! EVENT SUPPORTED !

Szepty i Krzyki - koncert w Choszcznie - Choszczno, U Jędrusia
Beginning: Friday 2013-06-14 19:00
End: Friday 2013-06-14 23:59
Entry fee: wolny
Author: Avalanche
Category: Concert
Place:Polska, Choszczno, U Jędrusia
Po udanej premierze w Łodzi i w Warszawie projekt "Szepty i Krzyki" zagra w rodzinnym Choszcznie. 14 czerwca usłyszymy niecodzienną formację w restauracji "U Jędrusia". Niecodzienną, bo powstałą z kilku zespołów oraz zaproszonych gości. Szepty i Krzyki to połączenie choszczeńsko-szczecińskich iNNych, warszawskiego Projektu LR oraz łódzkich wariacji.pl.

Wspólne dzieło przyjaciół od lat współtworzących bardzo różne, muzyczne muzyczne światy: nowofalowych iNNych i industrialnego Projektu LR. Całość spajają poetyckie teksty Artura Szuby i produkcyjny kunszt lidera dark-wave’owych wariacji.pl – Janusza Jeżyńskiego.

Fundusze na to wydawnictwo zebrała społeczność skupiona w portalu www.megatotal.pl, gdzie iNNi i Projekt LR już wcześniej wydali swoje płyty, a Artur Szuba wraz z żoną książkę pt. "Gdzie oni są?". Płytę w wydaniu fizycznym uzupełnia atrakcyjny digipak, z książeczką pełną poezji Artura i nieprzeciętnych zdjęć przyjaciół zespołu, wkomponowanych w nieszablonowy design wydawnictwa.


Premiera płyty miała miejsce 24 maja w łódzkim Klubie Dom. Połączona była z koncertem "Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu", nawiązującego do tytułu płyty legendy polskiej nowej fali - zespołu 1984, który również na tej imprezie zagrał. Dzień później oba zespoły zaprezentowały się przed warszawską publicznością. Koncerty dopełniły występy Splita, Little White Lies (Łódź) oraz Lorien (Warszawa).