AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Trust
Trust - Kraków, Klub Fabryka
Beginning: Wednesday 2014-06-04 20:00
End: Thursday 2014-06-05 00:00
Entry fee: 45PLN
Www: Watch
Author: murd
Category: Concert
Place:Poland, Kraków, Klub Fabryka (Zabłocie 23)
bilety: 45 pln (przedsprzedaż do wyczerpaania puli), 55 pln.

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1291451-trust.html oraz
https://www.biletomat.pl/koncerty/trust-575/

Trust - charyzmatyczni Kanadyjczycy po raz pierwszy na koncercie w Krakowie!

Trust powracają do Polski! Po majowym koncercie na warszawskim FreeFormFestival, Kanadyjczycy w czerwcu zagrają także w Krakowie (4.06. klub Fabryka) oraz w Poznaniu (5.06. Eskulap). Zespół Roberta Alfonsa promować będzie swój najnowszy krążek "Joyland".

Trust to kolejna, obok Crystal Castles i Austry, gwiazda electro-popowej sceny z Toronto. Projekt charyzmatycznego Roberta Alfonsa, wokalisty i performera, powstał we współpracy z Mayą Postepski, perkusistką Austry. Ich płytowy debiut zatytułowany "Trst" wydała ceniona oficyna Arts&Crafts, a album na całym świecie zebrał znakomite recenzje. Choć Postepski zdecydowała się poświęcić wyłącznie pracy z Austrą, Trust za sprawą scenicznej charyzmy seksownego Alfonsa i znakomitych koncertów zdobył niemałą popularność wśród fanów brzmień w tradycji electro
lat 80-tych, nowej fali i gotyckich mroków. Entuzjastycznie przyjęto także dwa polskie występy grupy w styczniu 2013. Nic zatem dziwnego, że z niecierpliwością oczekiwano na nowy krążek grupy, który wkrótce ukaże się w Polsce nakładem NoPaper Records. Płytę zatytułowaną "Joyland" promują znakomite single "Capitol" i "Rescue, Mister". To z pewnością jedna z najciekawszych premier tej wiosny i świetna kontynuacja debiutu. Nowe piosenki Trust utrzymane są nadal w electro-popowej formule, w porównaniu z innymi kanadyjskimi gwiazdami jak Crystal Castles, Grimes czy Austra - propozycja Alfonsa i kompanii wydaje się jednak bardziej uwodzicielska, kusząca i bezwstydna. To mroczna dźwiękowa psychodrama, muzyczna podróż pełna niepokoju, ale i erotycznych uniesień.
Robert swym zmysłowym głosem wyśpiewuje na "Joyland" pełne emocji taneczne hymny, które szczególnej mocy nabierają podczas występów na żywo. Już wkrótce Kanadyjczycy wystąpią na stołecznym FreeFormFestival, a 4-5 czerwca zaczarują fanów w Krakowie i Poznaniu.

Bilety: 45 pln (przedsprzedaż - do wyczerpania puli)) i 55 pln już do nabycia za pośrednictwem ticketpro.pl, eventim.pl, biletomat.pl oraz w stałych punktach sprzedaży (salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn)


"Sulk"
http://tiny.pl/qpbts

"Capitol"
http://tiny.pl/qp61g

"Rescue, Mister"
http://tiny.pl/qp6l2