AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Unholy Posen

! EVENT SUPPORTED !

Unholy Posen - Poznań, Underground Rock Bar
Beginning: Friday 2013-05-10 21:00
End: Saturday 2013-05-11 03:00
Entry fee: free
Www: Watch
Author: Bonus
Category: Party
Underground Rock BarUnderground Rock Bar

Poland
Poznań
Strzelecka 18
Czas odkurzyć skóry i lacki, wyciągnąć z szafy ciężkie buty, znaleźć starą siatkę i przestać udawać świętych. Niniejszym rusza nowa seria imprez spod znaku bardziej alternatywnych dźwięków na których każdy fan alternatywy znajdzie coś dla siebie. Szykuje się oto wieczór przepełniony ciężkimi riffami, miękkimi syntezatorami oraz mocnym bitem wymieszanymi w bezkompromisowej kombinacji.

Przekroju muzycznego imprezy nie objąłby swoim raportem nawet sam Boski Antoni. W ciągu tego wieczora usłyszycie ulubione dźwięki z takich klimatów muzycznych jak m.in gothic, electro, ebm, electro-industrial, synthpop, futurepop, harsh, 80', industrial rock i wiele innych. Nie zabraknie zatem klasyków gatunku bez których nie doszlibyśmy muzycznie do miejsca gdzie jesteśmy, przetoczymy się przez miękkie syntezatory wykonawców synthpopu, futurepopu, elektorniki lat 80tych, rozbudzimy Was na nowo metalowymi i gotyckimi odmianami rocka i metalu a pozostających przy życiu dobijemy ciężkimi bitami i harsh'owymi wokalami. O Waszą gospodarkę płynów w organizmie zadbają natomiast dobrze wyposażone bary i świetni barmani którzy upiją Was tak, jak tylko im na to pozwolicie.

Startujemy o 21:00, za imprezę płacicie jedynie potem przelanym na parkiecie, a za całość będziecie mogli skrytykować Bonus'a bo to on za wszystkim stoi i tego wieczora będzie Was próbował zaspokoić zza konsoli. Gościnnym setem będzie go wspomagać Attack, którego z kolei nikomu chyba przedstawiać nie trzeba.

Dla nie-tubylców przypominamy adres: Strzelecka 18, i widzimy się po zmroku 10go maja. Nie zapomnijcie tylko o znajomych (no chyba, że ich nie lubicie).

Wszelkie propozycje muzyczne, które chcielibyście złożyć do rozpatrzenia można umieszczać gdzieś poniżej tego opisu.