AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Unholy Posen + Beam (laser) Show

! EVENT SUPPORTED !

Unholy Posen + Beam (laser) Show - Poznań, Underground Rock Bar
Beginning: Friday 2014-03-14 21:00
End: Saturday 2014-03-15 03:00
Entry fee:
Www: Watch
Author: Bonus
Category: Party
Underground Rock BarUnderground Rock Bar

Poland
Poznań
Strzelecka 18
Piątek 14go marca. Zapiszcie sobie dobrze tę datę gdyż zapraszamy Was na kolejną imprezę w cyklu Unholy Posen gdzie kontynuujemy najlepsze tradycje rozwijane w ramach lubelskiej Unholy Grace przenosząc je na poznański grunt. Na miejscu zastaniecie zatem potężną dawkę najlepszej muzyki z kręgu Dark Independent ze szczególnym uwzględnieniem takich nurtów jak:

Synthpop / Futurepop / Electro-Industrial / EBM / Harsh Electro / Gothic / Dark Wave

Imprezę prowadzą i hejty zbierają: Bonus i Attack

Ci którzy już z nami imprezowali wiedzą czego się spodziewać, ale pozostałych lojalnie ostrzegamy:

Bonus: Muzycznie szlifował się w Lublinie prowadząc przez kilka lat cykliczną imprezę Unholy Grace. W międzyczasie jeździł po całym kraju cały czas łapiąc doświadczenie. Obecnie związany z poznańskim klubem Underground. Twórca i organizator Unholy Posen, gościnny uczestnik cyklu Elektrobrash. Muzycznie lubi bawić się gatunkami muzycznymi łamiąc je w szerokim zakresie i płynnie przechodząc od gitarowych klasyków gotyku po mocne i szybkie elektroniczne brzmienia. Jego żywiołem są jednak bezkompromisowe sety utrzymane w klimatach harsh, tbm, dark electro.

Attack: Najstarsi poznaniacy nie pamiętają kiedy Attack zaczął napędzać swoimi imprezami i setami lokalną scenę. Nie jest ważne jednak od kiedy ale jak to robi. Jako stary poznański wyjadacz zna Was lepiej niż Wasi rodzice co sprawia, że jego sety zawsze przeciążają nośność parkietu. Najlepiej czuje się swobodnie dryfując w oceanie dźwięków synthpop, futerepop lubi i mocniej uderzyć dźwiękiem. Obecnie aktywnie działa w ramach cyklu Elektrobrash.

Dodatkowo wzorem poprzedniej imprezy znów towarzyszyć nam będzie tzw. Beam Show czyli pokaz laserowy łączący w sobie możliwości światła i dymu. Kto był ostatnio ten mniej więcej wie czego się spodziewać, choć znając naszego zaprzyjaźnionego magika od światła i tym razem wymyśli on dla Was coś nowego. Na wszelki wypadek osoby z epilepsją prosimy o zostanie w domach.

Start imprezy: 21:00
Wjazd: free


Zapraszajcie zatem znajomych, odkurzcie ciuchy z dna szafy, wskakujcie w Demonie i New Rocki i zróbmy na miejscu porządną muzyczną zadymę.