AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Variete
Variete - Poznan, Klub u Bazyla
Beginning: Sunday 2017-11-26 18:00
End: Sunday 2017-11-26 22:00
Entry fee: 40 PLN
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Concert
Place:Poland, Poznan, Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A)
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-11-26 (niedziela)
Miasto: Poznań
Miejsce: Klub u Bazyla
Adres: ul. Norwida 18A
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Ceny biletów: 40 zł / 46 zł
Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Variete! Grupa wystąpi 26 listopada w klubie u Bazyla. Zespół promować będzie najnowszy album "Nie wiem", a koncert odbędzie się w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z FAQ RAK!
Prapremiera koncertowa płyty "Nie wiem" na festiwalu w Jarocinie w lipcu tego roku przyciągnęła tak wielu fanów grupy Variete, że nie wszyscy zdołali zobaczyć koncert. Zespół dowiódł, że jest jedynym w swoim rodzaju. Zadebiutował w Jarocinie ponad 30 lat temu jako prekursor stylu cold wave, ale dzięki nieustającej ewolucji i niezależności wymyka się wszelkim konwenansom i pozostaje wiernym sobie. Dzięki znakomitym muzykom zespół swobodnie żongluje konwencjami a jego unikatowe kompozycje zawierają dark-funk, trip-hop, cold wave ale też i dub i elektronikę. Osią twórczości Variete są poetyckie teksty wokalisty grupy Grzegorza Kaźmierczaka.

https://www.youtube.com/watch?v=OqKJIseGN7s

Album "Nie wiem" ukaże się pod koniec września. W nagraniach nowego albumu wziął udział saksofonista Kuba Więcek, objawienie polskiego jazzu i pierwszy po 28 latach debiutant wydany w prestiżowej serii "Polish Jazz".