AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
koncert Alienoil+Sthilmann live + party - 28.09.2013 Poznań
Pages:
1

Attack

Attack

Non-active editor
Writen at: 2013-09-17 11:03:06
#7537


Na 5 edycji Elektrobrash gościć będziemy duet Alienoil, który wydał właśnie swój debiutancki krążek In Limbo. Dodatkowe atrakcje - Live Act Sthilmanna i tradycyjnie już w setach DJskich Attacka i Bonusa od spokojnych klimatów Synth i Future Popowych poprzez EBM, Dark Electro, Dark Wave, TBM i Industrial, aż po klimaty Tech i Psy Tranceowe.

Koncerty startują od 21.00. Wlot jedyne 15 zł.ALIENOIL - https://www.facebook.com/alienoil
O ile sam zespół Alienoil dopiero debiutuje, to nie można tego samego powiedzieć o tworzących projekt muzykach. Wokalistka - Agata Pawłowicz - śpiewała wcześniej w Desdemonie, obecnie udziela się w This Cold. Klawiszowiec i producent Alienoil – Maciej Niedzielski - jest znany z takich zespołów jak Artrosis czy Sui Generis Umbra.

Efektem tej współpracy jest płyta dojrzała, o bardzo konsekwentym stylu i niezywkle oryginalna. Warto zaznaczyć że nie jest to typowa klubowa odmiana electro co sprawia że muzyka ta może się podobać ludziom z obu stron gitarowo-elektronicznej barykady.

STHILMANN - https://www.facebook.com/sthilmann
Sthilmann to producent i DJ pochodzący z Poznania. Znany jest z wielu świetnych remixów wykonawców takich jak VNV Nation, Combichrist, Asgaard, Pride & Fall, Fading Colours, Cradle Of Filth, Alphaville,Covenant, Artrosis, Delight, Mesh,U 96, Sebastian Komor, Combichrist, Aesthetic Perfection i innych. Jest częścią kolektywu DJskiego legendarnej imprezy TOG. Zagrał w wielu Polskich miastach na klubowych imprezach nurtu dark independent, prezentując w swoich setach mieszankę dark electro, industrial i trance. Wydał kolekcje swoich remixów w formie promo CD o nazwie "Tunning Blaster", oraz kilka miesięcy temu EP'kę promo "Tape Leader"

ATTACK
https://www.facebook.com/tomasz.attackdalke

BONUS
https://www.facebook.com/DJxBonus
------------------------------------------------
And That's What We're tryin' to do...
We're Tryin' to Make Music TO PISS YOU OFF!
[PM]

Pages:
1