AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Poznań 4-12 koncert Fading Colors, U Bazyla + afterparty
Pages:
1

Attack

Attack

Non-active editor
Writen at: 2009-12-01 21:36:52
#6245


FADING COLOURS ROZPOCZYNA TRASĘ KONCERTOWĄ - COME

Fading Colours, topowy zespół polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, rusza w trasę koncertową. Jeszcze w grudniu da duże show w trzech miastach: Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Gwieździe wieczoru będą towarzyszyły projekcje wideo, intrygujące supporty i wyjątkowe afterparty.

W Poznaniu, w klubie U BAZYLA, przy ul. św. Wojciecha 28 - 4 grudnia br. - PIĄTEK, start: godz. 20.00 / + projekcje wideo. Bilety: 15 zł w przedsprzedaży: rockląglak, kartonshop, w klubie, w dniu koncertu 20 zł.


Zbliżająca się trasa jest potwierdzeniem świetnego zaplecza muzycznego Daniela Kleczyńskiego oraz niezwykłego wokalu ogromnie lubianej w Polsce i za granicą De Coy.

Na koncertach zespół zagra utwory z tegorocznego albumu Come i ze swej nowej EP-ki, zapowiadającej nowy album. Po raz pierwszy będzie ona prawdopodobnie dostępna właśnie wyłącznie podczas koncertów zespołu w klubach.

Fading Colours zawsze tworzy muzykę oryginalną i nowatorską. Na Come jest ona miksem bitów downtempo, psychodelicznych brzmień, rocka, industrialu, muzyki tanecznej, transu oraz elektro. Elementem niezwykłym jest tu jak zwykle klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju, oryginalny, hipnotyzujący głos De Coy.

Płyty Fadinga z kolei dodatkowo elektryzują nazwiskami znakomitych gości, również cieszących się międzynarodową estymą. Na COME jest to Clan of Xymox, który pojawia się w remiksie utworu "Be An Angel Again". I właśnie utwór Be An Angel Again gościł przez dwa tygodnie na Deutsche Alternative Charts.

http://www.myspace.com/fadingcolours


ps. zapraszam także na afterparty którę będę prowadził po koncertach w klubie ;)

jesli chodzi o aftera którego będę Wam zapewniał to bez obaw...mańków nie bedzie ale za to Wolfsheim, Schiller, Clan of Xymox, Deine Lakaien... oczywiscie nie tylko, nieco 80s ale i klimaty pokrewne Diary Of Dreams, tudzież synthpop

oczywiscie na pewno pare osób coś co usłyszy zakwalifikuje to pod 'techno' ale naprawdę Apoptygma, VnV Nation czy też Assamblage 23 lub Icon of Coil to jednak inna póła muzyczna
------------------------------------------------
And That's What We're tryin' to do...
We're Tryin' to Make Music TO PISS YOU OFF!
[PM]

Pages:
1