AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Return To The Batcave: Lahka Muza + Golden Apes
Artist:

Last topics on forum:

! EVENT SUPPORTED !

Return To The Batcave: Lahka Muza + Golden Apes - Wrocław, Ciemna Strona Miasta
Beginning: Saturday 2014-09-27 20:00
End: Sunday 2014-09-28 06:00
Entry fee: 25
Www: Watch
Author: woodraf
Category: Concert + party
Place:Poland, Wrocław, Ciemna Strona Miasta (Plac gen. Walerego Wróblewskiego 3)
Zapraszamy Wszystkich na nieco inną edycję Return To The Batcave... Tym razem ze znacznie większym naciskiem na muzykę z kręgu gothic-rock oraz darkwave.

W czasie najbliższej edycji Return To The Batcave na scenie wystąpią dla Was zespoły:

Lahka Muza (SK)

Lahka Muza to grupa powstała w 1984 roku w słowackiej części Czechosłowacji. Ich inspiracje sięgające post-punka i nowej fali ulegały wielokrotnym zmianom na przestrzeni lat co odbiło się na ich muzyce. Ta różnorodność wpływów pozwoliła artystom wypracować unikatowe eteryczne mroczne brzmienie, niespotykane dotąd w tej części Europy. Zespół niejednokrotnie odwiedzał Polskę. Gościł zarówno na festiwalach jak i na koncertach klubowych. W tym roku zespół obchodzi swoje 30-lecie. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać utworów z najnowszego albumu zatytułowanego "To Be Your Mirror".

Golden Apes (DE)

Golden Apes to wyjątkowy zespół na gotyckiej scenie, historia tego zespołu sięga 1998 roku, kapela ma na swoim koncie sporą dyskografie i ugruntowaną pozycję jednej z ważniejszych goth-rockowych niemieckich kapel. Ich muzyka to prawdziwa magiczna muzyczna uczta o czym mogli się już przekonać Ci którzy zespół widzieli choćby podczas festiwalu Castle Party 2014. Muzycy duży nacisk kładą na klimat, co przychodzi im bez większego trudu, szczery przekaz, złożone melodie, czego chcieć więcej?


Po koncertach tradycyjnie zapraszamy na afterparty do bladego świtu przy muzyce w klimacie gothic, darkwave, deathrock, post-punk, new wave, coldwave, 80'...

After poprowadzą dla Was:
DJ Dementia (Dark Beats)
DJ MSS (Return To The Batcave)
DJ Woodraf (Return To The Batcave)

Wjazd: 25zł

Start: 20:00

Gdzie? Ciemna Strona Miasta (pl.Gen.Walerego Wróblewskiego 3), Wrocław

Zapraszamy!

Follow the darkness, undead, undead, undead...