AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Synth Runner GT (synth/electro/dark/retro wave)
Synth Runner GT (synth/electro/dark/retro wave) - Poznan, Klub pod Minogą
Beginning: Friday 2019-05-31 20:00
End: Saturday 2019-06-01 03:00
Entry fee: 25 zł – 35 zł
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Party
Place:Poland, Poznan, Klub pod Minogą (ul. Nowowiejskiego 8)
Wild West Booking proudly presents: SYNTH RUNNER GT

czyli, NAJWIĘKSZA WIXA W KLIMACIE JAKĄ WIDZIAŁ POZNAŃ.

Synth Runner GT to trzecia wspólna trasa koncertowa czterech wykonawców związanych z polską sceną Synthwave/Retrowave.

A PO KONCERTACH AFTER W KLIMATACH KTÓRE KOCHACIE.

Neo 80’s / Synthwave/ Synthpop / Retro Electro / Dark Synth
Poznań tak pokochał ten synthwave'owy kolektyw, że grzechem byłoby nie zaprosić ich raz jeszcze i raz jeszcze!

zakładajcie szeleszczące ciuchy, wbijajcie na parkiet pełen laserów.

KTO ZAGRA:

William Malcolm / Nightrun87 - (Neo 80’s / Synthwave / Synthpop - Gdańsk) to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.

Na dzień dzisiejszy NIGHTRUN87 ma na swoim koncie 5 studyjne albumy: NIGHTRUN (LP 2015) wydany przez amerykańską wytwórnię muzyczną Future City Records, STARSHIPS (LP 2016), VIDEO GIRL (EP 2016), DESTROYERS ARE COMING (LP 2018) oraz NIGHTWOLF: Survive The Megadome (OST LP 2018) wypromowane przez samego artystę. Albumy są dostępne w fizycznej i cyfrowej wersji na Bandcamp, iTunes, Spotify, Amazon.

NIGHTRUN87 był nominowany do nagrody "Nowa Twarz" i został zwycięzcą nagrody "Video" za najlepszy teledysk Trójmiejski w plebiscycie DOKI 2016 organizowane w klubie B90 w Gdańsku. W 2017 i 2018 wiodący kanał youtube promujący muzykę synthwave - NewRetroWave (USA) umieścił utwór "The Workout" i następnie utwór "Leftover Love" na swojej oficjalnej stronie.

W 2017 roku NIGHTRUN87 miał okazję supportować m.in. Drab Majesty, Perturbator czy Agressiva 69. W 2018 wziął udział w trasie SYNTH RUNNER 2049 czołowych polskich producentów synthwave oraz wystąpił na dwóch koncertach u boku kalifornijskiego Dance With The Dead oraz duńskiego Daniel Deluxe.
W październiku 2018 ukazał się najnowszy album NIGHTRUN87 - Nightwolf: Survive the Megadome, który jest oficjalną ścieżką dźwiękową do gry komputerowej Nightwolf (dostępne na Steam).

W 2019 NIGHTRUN87 planuje wydać 3 albumy (remix album z okazji 5 rocznicy N87, koncert album i oficjalny soundtrack do projektu, który niedługo będzie ogłoszony). Muzykę NIGHTRUN87 będzie można również posłuchać w grze "Ultimate Action Hero", która będzie miała swoją premierę na przełomie 2019/2020.

Bandcamp: https://nightrun87.bandcamp.com/
Instagram: https://www.instagram.com/nightrun87/
Facebook:https://www.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/

FAVORIT89 - (Retro Electro / Dark Synth)
Połączenie soczystych brzmień syntezatorów ery retro z nowoczesnym zacięciem i szczyptą metalowej energii.
FAVORIT89 narodził się latem w 2016 roku i kilka miesięcy później rozpoczął koncertowanie co finalnie doprowadziło do zagrania koncertu w 2017 roku przed jednym z czołowych wykonawców nurtu — Perturbatorem. Dwa single — Years i Life ukazały się na popularnym kanale New Retro Wave co pozwoliło dotrzeć do większej grupy słuchaczy na całym świecie. W grudniu 2017 światło dzienne ujrzał debiutancki album FAVORIT89 - "The Beginning" wydany na dwóch nośnikach: CD w ilustrowanym digipacku oraz na kasecie magnetofonowej. Wtedy też rozpoczęła się seria koncertów Synth Runner 2049 na której wraz z polskimi czołowymi wykonawcami nurtu retro wave ruszył w trasę po Polsce, która objęła kilkanaście największych miast Polski. Jesienna trasa FAVORIT89 będzie promowała jego nowy album, który dotychczas jest owiany tajemnicą.

Soundcloud: https://soundcloud.com/favorit89/
Bandcamp: www.favorit89.bandcamp.com/
Facebook: www.facebook.com/favorit89
Instagram: www.instagram.com/favorit89synthwave/
Youtube: youtube.com/channel/UCNES9NMi6LiDUARIl1EPrng

 JEREMIAH KANE (Synthwave)
Projekt tworzący muzykę elektroniczną inspirowaną nostalgią do lat 80'tych i łączący ją z muzyką współczesną. Powstał w lutym 2017 roku i do tej pory ma w swoim dorobku EP "NEOANGELES" oraz pełny album zatytułowany "THE NEW DAWN", który został również wydany w formie fizycznej. Od grudnia 2017 roku aktywnie koncertuje na terenie Polski oraz promuje swój dotychczasowy materiał. W sierpniu do projektu dołączył gitarzysta by móc rozwinąć pracę nasz przyszłym materiałem, który ma się ukazać wraz z końcem 2018 roku.

Facebook - https://web.facebook.com/jrmhmusic/
YouTube - http://www.youtube.com/c/JeremiahKane
Soundcloud - https://soundcloud.com/jrmh-music
Bandcamp - https://jeremiahkane.bandcamp.com/

Zombie Commando (Synthwave)
Projekt muzyka występującego pod nazwą Overnout w klimatach Dark Synthwave. Szybkie i mocne uderzenia niczym maczeta Jasona Vorheesa ucinają głowę a mroczne melodie ukażą Ci wizję dystopijnej, cyberpunkowej przyszłości. Jeśli lubisz dokonania Johna Carpentera a horrory klasy B z lat 80'tych nie są Ci obce, jego muzyka będzie dla Ciebie idealna.

Facebook: https://www.facebook.com/zombiecomand0/
Bandcamp: https://zombiecommando.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/overnoutt
______________________________________
DATA: 31.05.2018 (piątek)
MIEJSCE: Klub pod Minogą
BILETY: 25/35 PLN

Przedsprzedaż dostępna na platformie GoOut pod tym linkiem:
(pojawi się wkrótce!)

W dniu koncertu bilety: 35 PLN dostępne na bramce

STÓŁ CZASU
(wkrótce)

Patronat: Peryferie Przestrzeni Psychodeliczneji, Freshmag, All in Poznań - koncerty, Radio Afera, Synthwave Poland Polska (muzyka, koncerty, dyskusje), Synthwave Polska

Impreza rodem z lat 80', Stranger Things, Back to the Future, GTA Vice City i tak dalej. Mocne, elektroniczne granie na międzygalaktycznym poziomie. Zapraszam!
______________________________________
Wild West Booking: We love the noise, gig's, herbs & ritual vibe.
stoner/doom/retro/heavy/blues/psychedelic/vintage/electronic/jazzy/experimental/psycho/garage/alternative/post-rock/prog/grunge/acid rock/Noise/krautrock
contact:wildwestbooking@gmail.com.