AlterNation - music magazine about Electro, Industrial, EBM, Gothic, Darkwave and more
Nightrun87, Diuna + TBA
Nightrun87, Diuna + TBA - Poznań, Pod Minogą
Beginning: Friday 2019-12-13 20:00
End: Friday 2019-12-13 23:00
Entry fee: ???
Www: Watch
Author: carpenterk
Category: Concert
Pod MinogąPod Minogą

Poland
Poznań
Feliksa Nowowiejskiego 8
Agencja Wild West Booking & Piranha Music zapraszają na koncert w ramach wspólnej mini-trasy Diuna oraz William Malcolm / Nightrun87!

Jesienią tego roku ukaże się drugi długogrający album toruńskiej Diuny. Premierę będzie miał również album koncertowy trójmiejskiego projektu Nightrun87. Z tej okazji oba składy zagrają wspólnie 4 koncerty! Oprócz przystanku w Poznaniu złapać ich będzie można w Toruniu (29.11), Szczecinie (30.11) oraz Wrocławiu (14.12).

NIGHTRUN87 (synthwave, neo 80s, synthpop / Gdańsk)

To projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka. Na dzień dzisiejszy artysta ma na koncie 5 albumów, w tym najnowszy "Nightwolf: Survive the Megadome", który ukazał się w październiku 2018 i jest oficjalną ścieżką dźwiękową do gry komputerowej Nightwolf. NIGHTRUN87 występował z takimi artystami jak Perturbator, Drab Majesty czy Dance With The Dead, pojawił się również na wielu festiwalach, w tym metalowym Into The Abyss czy Castle Party. Jesienią 2019 ukaże się album koncertowy artysty "A Night at the Radio", zarejestrowany w studio Radio Gdańsk.

FB: https://www.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/
BC: https://nightrun87.bandcamp.com/
INSTA: https://www.instagram.com/nightrun87

DIUNA (stoner rock, noise, psychodela / Toruń)

W 2013 roku, w Toruniu Diuna została usypana z pustynnego piachu. Stało się to w kraju gdzie średnia temperatura wynosi 6°C, pada deszcz, wieje wiatr i jest zimno. Dlatego Diunie wychodzi granie pustynnego stoner rocka po polsku, wplatając w to noisowo-psychodeliczne inspiracje. Mimo, że Diuna śpiewa w rodzimym języku, to zdarzało jej się grać z zespołami z zagranicy takimi jak np. Elder, 1000Mods czy Jucifer. W tym roku wystąpili również na głównej scenie najważniejszego polskiego festiwalu open-air z muzyka stoner/doom/retro - Red Smoke Festival, oraz pojawili się na wrocławskim przystanku ogólnopolskiej trasy Męskie Granie. Dotychczas wydali dwie EPki i debiutancki album "The Very Best of The Golden Hits" w 2017 roku. Jesienią nakładem Piranha Music ukaże się drugi długogrający album zespołu pt. "Golem".

FB: https://www.facebook.com/diunaband/
BC: https://diuna.bandcamp.com/
INSTA: https://www.instagram.com/diunaband/

__________________________________
DATA: 13.12.2019 (piątek)
MIEJSCE: Klub pod Minogą

więcej info wkrótce!

(oprawa graficzna eventu: Muzykografika)
_____________________________________
Wild West Booking: We love the noise, gig's, herbs & ritual vibe.
stoner/doom/retro/heavy/blues/psychedelic/vintage/electronic/jazzy/experimental/psycho/garage/alternative/post-rock/prog/grunge/acid rock/Noise/krautrock
contact:wildwestbooking@gmail.com.